Kariéra

Přípravář

Náplň práce: - Čištění a příprava nových i ojetých vozů k prodeji - Občasná výpomoc na pneuservisu - Nástup možný ihned

Očekáváme: - Základní vzdělání, odborné vyučení bez maturity - Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič - Pečlivost - Zodpovědnost a pracovitost

Nabízíme: - Perspektivní zaměstnání ve stabilní společnosti - Možnost osobního a mzdového růstu - Odpovídající platové ohodnocení - Zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování - Školení.

Životopis a případné dotazy směřujte na email: lenka.horackova@autosalonhora.cz do předmětu prosím uveďte požadovanou pozici: Přípravář

Prodejce ojetých vozů

Náplň práce: - Prezentace a prodej ojetých vozů - Prodej doplňkových služeb – finanční služby, pojištění vozidel a doplňky k vozům - Analýza potřeb zákazníka a absolvování předváděcích jízd s klienty - Péče o klienta v rámci celého prodejního procesu (sepisování smluv, tvorba faktur, evidenční prohlídky...) - Běžná administrativa spojená s prací na PC

Očekáváme: - SŠ vzdělání s maturitou nebo praxe v oboru - Obchodní a komunikační dovednosti - Uživatelská znalost PC - ŘP sk. B – aktivní řidič - Zodpovědnost a loajalita

Vaše CV zasílejte na email: lenka.horackova@autosalonhora.cz do předmětu zadejte název pozice: Prodejce ojetých vozů